Рівненські школярі провели благодійні ярмарки на підтримку ЗСУ

31 Січня 2023, 13:44
Рівненські школярі благодійні ярмарки на підтримку ЗСУ 702
Рівненські школярі благодійні ярмарки на підтримку ЗСУ
У двох комунальних навчальних закладах Рівненської обласної ради відбулися благодійні ярмарки на підтримку ЗСУ.
 
Про це повідомляють на сторінці Рівненської обласної ради у фейсбуці. 
 
Клеванська санаторна школа І-ІІІ ступенів організували фестиваль «Коляда» та благодійний ярмарок, на якому було представлено сувеніри, вишивку, вироби з бісеру, патріотичні прикраси, картини та різноманітні смаколики.
 
Це все власноруч зробили вихованці закладу та педагоги. Директорка школи Олена Амельянович повідомила, що під час заходу вдалося зібрати 19 тисяч гривень.
 
«Ці кошти ми передали волонтерам на закупівлю автомобіля для зенітно-ракетного полку. Дякуємо всім, хто долучився до цієї доброї справи, бо сьогодні благодійність – це допомога та підтримка наших відважних захисників та захисниць, які боронять нас та відстоюють нашу свободу», – додала вона.
Черговий благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України відбувся також в обласному науковому ліцеї в місті Рівне.
 
Такі заходи в ліцеї проводять регулярно. Так вони намагаються допомогти військовослужбовцям, зокрема, й своїм випускникам, які з перших днів війни боронять нашу землю.
 
Завдяки таким ярмаркам вже вдалося придбати оптичний приціл для снайперів, дрони, магазини до АК 47 та долучилися щонайменше до трьох зборів на автомобілі для захисників.
 
За словами директорки ліцею Наталії Сосюк, цього разу вдалося зібрати 56 тисяч гривень. Ці кошти спрямували в БФ «Відповідальні Україні», для закупівлі 5 повнопривідних вантажівок STAR для Збройних Сил України.
 
Нагадаємо, що на базі ліцею також працюють волонтери «Галкіна бригада», які займаються виготовленням окопних свічок, пошиттям спідньої білизни, в’язанням теплих шкарпеток та рукавиць, перешиванням чоловічих сорочок на піжами – роблять все, аби наблизити перемогу та підтримати наших мужніх захисників.
 
 
 
 
+2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
+2
 
 
All reactions:
8

 

 
 
Коментар
26/02/2024 Понеділок
26.02.2024
25.02.2024