Костопільчани попрощаються із загиблим воїном, якого вважали безвісти зниклим

31 Січня 2023, 17:37
На Рівненщині попрощаються із загиблим воїном, якого вважали безвісти зниклим 652
На Рівненщині попрощаються із загиблим воїном, якого вважали безвісти зниклим

На Херсонщині у населеному пункті Нова Кам'янка загинув військовий Олександр Скоцький. Чоловік проходив службу в гірсько-штурмовій роті військової частини А1778. Був призваний на військову службу в кінці березня минулого року. З жовтня вважався безвісти зниклим. Прощання з воїном відбудеться у четвер, 2 лютого.

Про це йдеться на сторінці міськради в фейсбуці.

Розклад процесії:

09:45 – в'їзд похоронного кортежу в м. Костопіль (зі сторони Рівного): вул.Рівненська – майдан Шевченка.

10:00 – церемонія прощання з Героєм на Майдані Шевченка.

Потім похоронний кортеж попрямує до батьківської хати. Чин похорону відбудеться у церкві села Космачів. Поховають Олександра на кладовищі у селі Космачів Підлужненського старостинського округу.

Народився Олександр 25 липня 1974 року. Дитинство пройшло в селі Космачів. Закінчив Великолюбашанську школу. Потім навчався у Квасилівському професійно-технічному училищі, здобув професію електрика. Пройшов строкову службу в ЗСУ. В мирний час працював електриком на підприємствах у Костополя.

«Ця клята війна обірвала життя прекрасного сім’янина, люблячого батька п’ятирічної доньки. Герой мужньо захищав рубежі нашої країни від російських окупантів на Донецькому, Луганському та Херсонському напрямках, віддав життя за волю України! Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Олександра Скоцького. Світлий, добрий спомин про звитяжного ВОЇНА назавжди залишиться в наших серцях та спогадах його бойових побратимів, родичів і земляків!» – йдеться у дописі.

Коментар
01/04/2023 Субота
01.04.2023