На Рівненщині створюють окремий стрілецький батальйон Збройних сил України

06 Лютого 2023, 15:58
На Рівненщині створюють окремий стрілецький батальйон Збройних сил України 1850
На Рівненщині створюють окремий стрілецький батальйон Збройних сил України

Нові стрілецькі батальйони сформують у кожній області України. 

Згідно із рішенням керівництва ЗСУ це потрібно для реагування на загрози національній безпеці держави. До батальйону запрошують добровольців. Формування нового підрозділу на Рівненщині обговорили на нараді під керівництвом першого заступника голови ОДА Сергія Подоліна, йдеться на сайті ОВА. 

 «На службу запрошують чоловіків та жінок від 18 до 55 років. Це мають бути патріотично налаштовані громадяни, які прийняли для себе рішення служити в лавах Збройних сил України. Нам потрібні й офіцери, і сержанти, і рядові. Також запрошуємо й тих, хто не служив. Будуть проводитися навчання та бойові злагодження», – розповів Сергій Подолін.

На нараді розглянули матеріальне забезпечення нового військового формування технікою, провізією та місцями розміщення.

Охочі вступати до стрілецького батальйону Рівненщини можуть звертатися до територіальних центрів комплектування. Дізнатися про вакансії можна також у центрах зайнятості, де представники центрів комплектації надають відповідні консультації.

Нагадаємо, на Рівненщині минулого тижня також стартував набір до підрозділів «Гвардії Наступу». Вона складатиметься з восьми бригад – вони підпорядковуватимуться Національній поліції, Прикордонній службі та Національній гвардії України.

 

Коментар
01/04/2023 Субота
01.04.2023