Рівненські дзюдоїсти – призери Кубка світу

15 Березня 2023, 16:08
Рівненські дзюдоїсти – призери Кубка світу 470

У місті Борг-Ель-Араб (Єгипет) проходив Кубок світу з дзюдо «Гран-Прі Александрії» серед спортсменів з порушеннями зору. Серед призерів є жителі Рівненщини.

Про це йдеться на сторінці Рівненської обласної ради у фейсбуці.

Вже першого дня дзюдоїсти з Рівненщини принесли національній збірній України перші медалі.

Наталія Ніколайчик (клас J1, вагова категорія до 48 кг) здобула «золото». «Бронзові» медалі вибороли Юлія Іваницька (клас J2, вагова категорія до 48 кг) та Інна Сич (клас J2, вагова категорія до 57 кг).

Другий день змагань спортсмени з Рівненщини завершили не менш вдало.

«Золоті» нагороди вибороли Анастасія Гарник у класі J1 (вагова категорія понад 70 кг) та Олександр Назаренко у класі J2 (вагова категорія до 90 кг).

«Срібло» здобула Анжела Гаврисюк у класі J1 (вагова категорія до 57 кг).

І бронзову нагороду виборов Едуард Тропінов у класі J1 (вагова категорія до 90 кг).

В цілому рівненські спортсмени принесли до скарбнички збірної команди України 7 нагород, з яких 3 золоті, 1 срібна та 3 бронзових нагороди.

Україну на змаганнях представляють 11 спортсменів, серед яких 9 – з Рівненщини, а також тренер Михайло Романкевич.

Загалом за нагороди змагаються 161 учасник з 33 країн світу.