Рівненські психологи надають допомогу ля бійців штурмової бригади «Лють»

18 Березня 2023, 17:34
Рівненські психологи надають допомогу ля бійців штурмової бригади «Лють» 681
Рівненські психологи надають допомогу ля бійців штурмової бригади «Лють»

Під час проходження первинної професійної підготовки на базі тренінгового центру ГУНП в Рівненській області новопризначені поліцейські Департаменту поліції особливого призначення «Обʼєднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють» із Волинської та Івано-Франківської областей освоюють важливі навички першої психологічної допомоги в періоди стресу.

Під час семінару-тренінгу психологи ставлять за мету сформувати й розвинути у бійців спецпідрозділу навички взаємодопомоги та взаємопідтримки в кризовій ситуації. Кожен учасник тренінгу спробував підтримати свого товариша у складній ситуації, активувати свої емпатійні навички, повідомляють у пресслужбі поліції Рівненщини. 

Крім цього, психологи здійснюють поглиблену психологічну діагностику та визначають рівень вольової саморегуляції, нервово-психологічної стійкості кожного.

«Методи першої психологічної допомоги швидко засвоюються та будуть особливо корисними для стабілізації емоційного стану у небезпечних ситуаціях службової діяльності», – вважає очільниця  служби психологічного забезпечення ГУНП в Рівненській області Світлана Демидова.  

Зазначимо, семінар-тренінг проводився в межах реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською.

Коментар
01/04/2023 Субота
01.04.2023