Як працює скляний завод у Зорі в умовах війни

08 Квітня 2023, 15:15
Як працює скляний завод у Зорі в умовах війни 1841
Як працює скляний завод у Зорі в умовах війни

За час повномасштабного вторгнення близько 25 мільйонів євро вклала у свій розвиток ПрАТ «Вераллія Україна», що в селі Зоря Рівненського району.  

Завод – один із найбільших виробників склотари в державі. Начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль зустрівся з гендиректором цих заводів в Україні та Польщі Даніелем Саксіком. Про це він повідомив у своєму телеграм-каналі. 

За останній рік фірма змогла модернізувати та запустити в роботу другу піч для варіння скла. Також замінили лінію другого цеху на сучасне устаткування. Це дасть можливість наростити виробництво тари преміумкласу, що важливо для забезпечення українських та закордонних компаній.

Наразі ПрАТ «Вераллія Україна» виготовляє понад 200 видів склотари. Продукція підприємства поставляється в регіони України та 17 країн світу. 

«На сьогодні пріоритетами компанії є забезпечення екологічного циклу виробництва. Серед найближчих планів підприємства – встановлення інноваційних очисних фільтрів. Також обговорили перспективи введення в дію третьої печі та участь склозаводу у біогазових проєктах», – йдеться у повідомленні. 

До кінця року на заводі планують підняти обсяг інвестицій у виробництво до 32 мільйонів євро. 

Коментар
26/05/2024 Субота
25.05.2024
24.05.2024