Де на Рівненщині дозволений відпочинок у лісі

07 Травня 2023, 13:02
Відпочинок у лісі 1545
Відпочинок у лісі

На сьогодні в Рівненській області діє заборона на відвідування лісових масивів. 

Згідно  з Наказом начальника Рівненської ОВА від 23 березня 2022 року №37 «Про заборону відвідування населенням лісів і в’їзду до них транспортних засобів та іншої самохідної техніки у період воєнного стану», заборонено відвідування населенням лісових масивів і в’їзд до лісів Рівненської області транспортних засобів, за винятком Збройних Сил України. Повідомив у своєму телеграм-каналі начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Водночас для відпочинку на природі на Рівненщині лісівники облаштували 125 спеціальних місць (6 нових відкрили торік). Вони розташовані по всій Рівненщині. Там можна безпечно відпочивати.

Також нагадаємо, що за порушення вимог пожежної безпеки в лісах передбачені штрафи для громадян у розмірі від 1530 грн, а в окремих випадках - кримінальна відповідальність.

За даними Гідрометцентру, впродовж травня очікується здебільшого високий температурний фон з відсутністю опадів. Через це утримуватиметься найвищий клас пожежної небезпеки. Тому ризики виникнення пожеж в природних екосистемах Рівненщини збільшуються. За статистикою, основна причина лісових пожеж – це людська недбалість. 

Коментар
21/09/2023 Четвер
21.09.2023
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром