На Рівненщині судитимуть ділків, які незаконно переправляли призовників за кордон

25 Травня 2023, 14:44
На Рівненщині судитимуть ділків, які незаконно переправляли призовників за кордон 480
На Рівненщині судитимуть ділків, які незаконно переправляли призовників за кордон
За матеріалами СБУ Рівненщини судитимуть учасників угрупування, які організовували схему незаконного виїзду за кордон громадян призовного віку
 
До суду скерували обвинувальний акт щодо трьох учасників організованого угрупування, яких викрили та затримали співробітниками Управління СБ України в Рівненській області у ході відпрацювання багатоетапної спецоперації в Одесі. Про це йдеться на фейсбук-сторінці відомства. 
 
У ході слідства встановили, що зловмисники організували ретельно підготовлену схему, за якою під відповідною «легендою» в один з прикордонних населених пунктів прибували «ухилянти» від мобілізації.
 
При цьому, останнім необхідно було чітко дотримуватися інструкцій та настанов зловмисників, щоб не потрапити в поле зору українських прикордонників. Надалі один із фігурантів в темну пору доби у якості провідника переміщував осіб через лінію державного кордону на територію Республіки Молдова.
 
За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури до суду скерували обвинувальний акт щодо фігурантів справи у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 332 (організація незаконного переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.

 
Досудове розслідування здійснювали слідчі СВ УСБУ в Рівненській області.
 
Заходи із викриття проводилися Управлінням СБУ в Рівненській області спільно зі співробітниками ОРВ 9 прикордонного загону ДПСУ за процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури.
Коментар
29/05/2023 Понеділок
29.05.2023