У Рівному хлопчику вручили батькову «повістку», який служить в ЗСУ

10 Червня 2023, 11:12
У Рівному хлопчику вручили батькову «повістку», який служить в ЗСУ 731
У Рівному хлопчику вручили батькову «повістку», який служить в ЗСУ

У Рівному резонансним став інцидент вручення 8-річній дитині повістки. Як відомо, батько дитини вже тривалий час служить у ЗСУ.

Речниця Рівненського обласного ТЦК та СП Тетяна Камерістова прокоментувала ситуацію журналістам «Рівне Медіа». За її словами, батько дитини після вторгнення росіян пішов до ТЦК не за місцем реєстрації і був там призваний. Відповідно, інформацію військкоми не отримали.

Тетяна Камерістова зазначає, що на повістці, яку дали дитині, написали номер телефону ТЦК та СП.  Матері дитини просили передати, щоб та зателефонувала.

«Щодо ситуації, яка склалася, можна сказати наступне: військовослужбовці ТЦК, виконуючи свої обов'язки, прийшли з повісткою за адресою, де прописаний цей чоловік. Двері відчинила 8-річна дитина, яка була вдома сама. Дитина сказала, що тато служить. На повістці наш працівник написав свій номер телефону для того, щоб дружина цього громадянина зателефонувала. Це було зроблено для того, щоб дізнатися від жінки, з якого часу та в якій частині служить її чоловік, та внести ці дані в облікові записи. Тобто дитині був переданий записаний номер телефону. Але мати дитини виклала все це в Telegram», – розповіла речниця Рівненського ОТЦК.

 

Військовослужбовець наразі до працівників військкомату претензій не має.

 

 

Коментар
19/07/2024 Четвер
18.07.2024
17.07.2024
Афіша