Підприємиця з Рівненщини відкрила магазин завдяки мікрогранту від держави

29 Липня 2023, 17:19
Підприємтця з Рівненщини відкрила магазин завдяки мікрогранту від держави 569
Підприємтця з Рівненщини відкрила магазин завдяки мікрогранту від держави

Олена Козлюк з Березнівщини – власниця магазину «Чоловічий стиль».

За плечима молодої підприємиці - 8-річний досвід роботи у сфері торгівлі. Тож вона завжди слідкує за модними тенденціями. Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Дізнавшись про урядовий проєкт «єРобота: Власна справа», Олена скористалася можливістю для розвитку власного бізнесу. Дівчина склала бізнес-план та подала онлайн-заявку через портал «Дія». Далі була успішна співбесіда у Рівненському обласному центрі зайнятості, а згодом – отримання позитивного рішення Державного центру зайнятості на отримання коштів мікрогранту.

За грантові кошти підприємиця відкрила у магазині дитячу ігрову кімнату. Аби молоді батьки могли з комфортом приміряти одяг у той час, як їхні діти займатимуться цікавими та розвивальними іграми. Кімната обладнана зручними та безпечними іграшками, а також зонами для розвитку рухових навичок та креативності. 

Щоб отримати фінансування для вашого бізнесу за програмою «єРобота», подавайте заявку на Порталі Дія. Деталі – на гарячій лінії обласного центру зайнятості 096 539 53 59.

Коментар
26/02/2024 Понеділок
26.02.2024
25.02.2024
14:14
КОЛОНКА Лесь і Леся 383