У Рівному готуються до опалювального сезону

11 Серпня 2023, 11:21
У Рівному готуються до опалювального сезону 398
У Рівному готуються до опалювального сезону

Відбулось засідання міського штабу з підготовки об‘єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Рівненської громади до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років. 

Цього разу до роботи долучили не лише представників комунальних господарств та профільних департаментів, а й голів правління організацій співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та управляючих компаній, повідомляють на сторінці Рівненської міської ради у фейсбуці. 

Як запевнив міський голова Рівного Олександр Третяк, у місті активно працюють над забезпеченням критичної інфраструктури резервним живленням на випадок раптового вимкнення електропостачанням.
«Практично усі котельні забезпечені генераторами, аби не припиняти подавати тепло в оселі рівнян у випадку відключення електроенергії. Також місто отримає когенераційні установки, які розташуємо на найбільших котельнях. Тож теплопостачання для житлового фонду буде здійснюватися», - сказав Олександр Третяк.
Головам правління ОСББ презентували можливість облаштування індивідуальних теплових пунктів, завдяки яким мешканці отримують можливість автоматичного регулювання теплового потоку; економії кількості споживаної теплової енергії; зниження витрат при підвищенні температури на вулиці. Подібна система дозволяє ефективно організувати опалення в будинку.

Також нагадали про діючі у місті програми, якими допомагають утримувати житловий фонд в належному стані: програму «Енергодім» (Департамент економічного розвитку), програму часткової компенсації вартості електрогенераторів для потреб ОСББ на 2022-2023 роки (розмір компенсації 70% від вартості, але не більше 45,0 тис.грн.), програму підтримки населення в проведенні реконструкції, капітального ремонту житлового фонду Рівненської міської територіальної громади на 2022–2024 роки (в частині ліфтів) (обидві Департаменту інфраструктури та благоустрою).

Коментар
21/06/2024 Четвер
20.06.2024