Росія обстріляла Рівне ракетами Х-101

Розпочали досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях за фактами порушення законів та звичаїв війни.
За даними слідства, 21 вересня 2023 року близько 6:20 збройні сили рф обстріляли крилатими ракетами низку об’єктів цивільної та енергетичної інфраструктури Рівного. Обійшлося без людських жертв, але частина Рівненського району залишилась без електроенергії, повідомляють у пресслужбі обласної прокуратури.
За попередньою інформацією, місто обстріляли ракетами класу Х-101.
На місця подій виїжджали рятувальники, слідчо-оперативна група, а також керівництво обласної прокуратури, Управління СБУ в Рівненській області та ГУ НП в області.
Досудове розслідування здійснює Управління СБУ в Рівненській області.
Нагадаємо, як повідомляв начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль, влучання були в СТО та об'єкт енергетики. Наслідки удару по станції техобслуговування вже ліквідували.
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром