На Рівненщині відзначили найкращих платників податків серед аграріїв

22 Вересня 2023, 11:16
Під час урочистостей 1110
Під час урочистостей

Аграрії Рівненщини отримали нагороди за результатами тогорічної діяльності. А саме за високий рівень сплати податків, створення робочих місць, реалізацію соціальних програм тощо.

Вони стали переможцями у щорічному конкурсі – обласному турі Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2022», повідомляють на сайті Рівненської ОВА. 

Заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко подякував господарникам за плідну роботу, розвиток галузі, створення робочих місць та допомогу війську.

«Аграріям області вдалося адаптуватися до роботи в умовах війни. Господарники провели вже дві успішні посівні, а зараз закінчують збирати другий врожай. Приємно відмітити, що з року в рік кількість учасників - аграріїв, які представляють малий, середній та великий бізнес в рейтингу, стабільно зростає.», – зазначив Ігор Тимошенко.

Він додав, що роль аграрного бізнесу у процесі наповнення державного та місцевих бюджетів теж залишається вагомою. Так, лише за 2022 рік агроформуваннями Рівненщини сплачено податків в сумі 1,2 мільярда гривень.

Відтак, відзнаки отримали 11 с/г підприємств.

Серед них: фермерське господарство «АВВО-93», ТОВ «Традекс АГРІ», ТОВ «Агрохолдинг «Зоря», ТОВ «Агроконцерн», ПСП «Шпанівське», ТОВ «Горинь Агро плюс», ПСП Племінного птахівництва «Здолбунівське», ФГ «Голдфілд», ФГ «Мелагро», ПСП «Промінь», ТОВ «СВК Горинь».

Також під час заходу підприємиці Олені Ярощук передали відзнаку та подяку від однієї з штурмових бригад ЗСУ за сприяння війську.

Нагадаємо, захід щорічно проводиться Асоціацією платників податків України.

Коментар
19/07/2024 Четвер
18.07.2024
17.07.2024
Афіша