Рівненщина: заблокували Telegram-канал, через який продавали контрафактні цигарки

27 Жовтня 2023, 18:04
Рівненщина: заблокували Telegram-канал, через який продавали  контрафактні цигарки 617
Рівненщина: заблокували Telegram-канал, через який продавали контрафактні цигарки

Жителю Київської області повідомили про підозру у збуті незаконно виготовлених тютюнових виробів, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.

За даними слідства, протиправним бізнесом займався 31-річний чоловік, який не зареєстрований як суб’єкт господарської діяльності та не має відповідних ліцензій. Він, діючи за попередньою змовою із жителями прикордонного району Рівненської області, через власний інтернет-магазин, створений у Telegram, налагодив канал збуту незаконно виготовлених цигарок. Підозрюваний адміністрував вказаний інтернет-магазин у месенджері, систематично приймав через нього замовлення та здійснював збут тютюнових виробів. Про це йдеться у повідомлення обласної прокуратури Рівненщини. 

Всього правоохоронці задокументували 14 епізодів збуту дев'яти тисяч пачок цигарок загальною вартістю понад 240 тисяч гривень. 

Згідно з висновком експерта, незаконно виготовлені підакцизні товари не відповідають вимогам та стандартам, що затверджені і зареєстровані у встановленому законодавством порядку та нормативним документам, що діють в Україні.

Вказаний Telegram-канал вже заблоковано. Досудове розслідування проводять слідчі СУ ГУНП в Рівненській області за оперативного супроводу УСБУ в Рівненській області.

Коментар
26/02/2024 Понеділок
26.02.2024
25.02.2024
14:14
КОЛОНКА Лесь і Леся 373