На Рівненщині чотири підприємства визнали критично важливими для області

30 Жовтня 2023, 10:53
На Рівненщині чотири підприємства визнали критично важливими для області 1031
На Рівненщині чотири підприємства визнали критично важливими для області

Таке рішення прийняли під час засідання робочої групи з визначення підприємств, установ і організацій області критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.

Про це йдеться на сайті Рівненської ОВА. 

«Загалом бронювання вже отримали майже 80 підприємств Рівненщини різних сфер, зокрема, медичної, промислової, житлово-комунальної, але більшість – сфера АПК», - сказав заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.

Він нагадав, що відповідно до порядку, компанії подають документи в ОВА, де після їх погодження надсилають в Генштаб і Мінекономіки. Якщо ж важливість підприємства підтвердять на центральному рівні, то ті зможуть забронювати до половини військовозобов'язаних. Також Ігор Тимошенко наголосив, що понад 50% робітників можуть забронювати лише підприємства паливно-енергетичного комплексу.

Так, на засіданні робочої групи було погоджено 4 пакети документів. Наступний крок - впродовж 5 днів направляє документи у Генштаб. Він, своєю чергою, погоджує матеріали і направляє до Мінекономіки. Тоді, в разі відсутності заперечень, готується наказ про бронювання.

 

Нагадаємо, що підприємство повинно відповідати мінімум трьом критеріям постанови – немає заборгованості по сплаті податків та заробітної плати, а також бути економічно активним та виробляти важливі товари чи надавати такі ж послуги.

Коментар
26/02/2024 Понеділок
26.02.2024
25.02.2024