На Рівненщині виявлятимуть недобросовісних управлінців

02 Листопада 2023, 09:18
На Рівненщині виявлятимуть недобросовісних управлінців 556
На Рівненщині виявлятимуть недобросовісних управлінців

При Рівненській ОДА продовжує працювати робоча група «Прозорість та підзвітність». 

Про її діяльність розповіла під час брифінгу заступниця голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Іванна Смачило.

«До складу групи входять представники ОДА та правоохоронних органів. Її завдання – моніторинг публічних закупівель, а головна ціль – виявляти недобросовісних управлінців. Таким чином запобігати корупційним правопорушенням», - розповіла Іванна Смачило.

За наслідками виявлення порушень чи підозрілих закупівель, група буде звертатися до правоохоронних органів для реагування. Допомогу в якісному фільтруванні закупівель надасть компанія YouControl, з якою підписаний меморандум.

«Також аналізуватимемо витрачання коштів з Фонду ліквідації. На сьогодні з цього фонду Рівненська ОДА отримала гроші на 6 об’єктів, тому вчасність, прозорість і доброчесність при їх освоєнні є пріоритетним», - зазначила заступниця голови.

Водночас жителі Рівненщини зможуть самостійно відстежувати усі проведені в області закупівлі.

На сайті Рівненської ОДА розміщений банер «Прозорість та підзвітність» з посиланням на рубрики, де будуть дані про процедури придбання товарів чи послуг обласною, районними адміністраціями, органами місцевого самоврядування та витратах з Фонду ліквідації.

 

Коментар
26/02/2024 Понеділок
26.02.2024
25.02.2024