Більшість звернень до Центру ментального здоров’я Рівненщини – від жінок

13 Листопада 2023, 13:04
Більшість звернень до Центру ментального здоров’я Рівненщини – від жінок 467
Більшість звернень до Центру ментального здоров’я Рівненщини – від жінок

На два тижні роботи у Центрі ментального здоров’я Рівненщини надали майже 200 консультацій. 

У телефонному режимі допомогу отримали понад півтори сотні жителів області. Ще 40 людей відвідали заклад особисто. Більшість звернень від жінок, вік – від 20 до 60 років, йдеться на сайті Рівненської ОДА. 

Найчастіше людей турбують поганий сон, апатія, поганий настрій, небажання робити звичні справи, тривожність, розповіли у Центрі. Фахівці допомагають мешканцям долати стресові ситуації та піклуватися про своє здоров’я. Чотирьох людей перенаправлено на консультацію до психіатра.

«Війна – це стрес, біль і втрати. Сьогодні, на жаль, більшість людей потребує психологічної допомоги. Тому важливо, що в Україні створюються такі простори, де кожна людина за допомогою фахівців зможе покращувати своє самопочуття і якість життя», – зазначив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Нагадаємо, Центр ментального здоров’я працює за адресою: м. Рівне, вул. Дубенська, 64. Там працюють фахівці, які пройшли відповідне навчання, щоб розпізнати ознаки депресії в пацієнта чи інші порушення психічного здоров’я. 

Телефон для запису – 067-29-29-681.

Коментар
21/06/2024 Четвер
20.06.2024