Рівнянин хотів продавати фальсифіковані цигарки та сурогат

24 Листопада 2023, 17:00
Рівнянин хотів продавати фальсифіковані цигарки та сурогат 507
Рівнянин хотів продавати фальсифіковані цигарки та сурогат

Жителю Рівного повідомили про підозру у незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту, а також транспортуванні з цією метою незаконно виготовлених алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

За даними слідства, до ведення протиправного бізнесу причетний 44-річний рівнянин, якого у травні цього року вже засуджено за вчинення аналогічного злочину до 102 тисяч гривень штрафу. Проте, навіть після цього своїх намірів чоловік не змінив і на шлях виправлення не став, повідомляють у пресслужбі обласної прокуратури. 

Він, не бувши зареєстрованим як суб’єкт господарської діяльності та не маючи відповідних ліцензій, вже у червні-липні цього року придбав на ринку в Рівному майже 6,5 тис. пачок цигарок різних марок без будь-яких підтверджувальних документів, а також понад 300 літрів алкогольних напоїв для подальшого перепродажу. 

З Рівного підакцизні товари підозрюваний перевіз до Вараського району, де і планував їх реалізацію. Там же цигарки та алкоголь і вилучили правоохоронці. Орієнтовна вартість цього товару перевищує 50 тисяч гривень. Наразі, згідно з рішенням суду, на вилучене майно наклали арешт.

Згідно з висновком експертизи незаконно виготовлені підакцизні товари не відповідають вимогам та стандартам, що затверджені й зареєстровані у встановленому законодавством порядку та нормативним документам, що діють в Україні. 

Досудове розслідування проводять слідчі СУ ГУНП в Рівненській області.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу до 170 тисяч гривень з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.

Коментар
26/05/2024 Субота
25.05.2024
24.05.2024