Керівники громад Рівненщини купили дрони для військових

02 Грудня 2023, 09:13
Керівники громад Рівненщини купили дрони для військових 516
Керівники громад Рівненщини купили дрони для військових

На Рівненщині поставили пріоритети на наступний рік. 

Про це йшлося під час Форуму громад Рівненщини. Голови територіальних громад області підсумовували рік та напрацювали пріоритети наступного, йдеться на сайті ОДА. 

«Продовжуємо тримати оборону області, чатувати та укріплювати кордон, зводити фортифікаційні споруди, облаштовувати укриття. Концентруємо увагу на видатках, які підсилять ЗСУ, своєчасному фінансуванні захищених статей, муніципальному співробітництві та податках», - сказав в.о. голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Він також додав, що Рівненщина – це надійний економічний тил. Навіть в умовах війни в області реалізуються масштабні інвестиційні проєкти в деревообробній та меблевій промисловості, агропромисловому комплексі, скловиробництві. 

Під час заходу обговорили виконання бюджетів, державні субвенції, законодавчі ініціативи, волонтерську та безпекову складову.

Директор Департаменту економічного розвитку й торгівлі Рівненської ОДА Костянтин Мокляк зауважив, нині переважна більшість галузей господарського комплексу області функціонує стабільно. Зокрема, надходження платежів до державного бюджету збільшились на 44 відсотки, до місцевих бюджетів – на 27,4 відсотка. 

Окремо обговорили можливості, які передбачені державними та регіональними програмами та спрощеного іпотечного кредитування.

Насамкінець заходу відбулася благодійна акція – передача трьох дронів для 130 розвідбатальйону. Куплені вони за кошти керівників громад. 

Коментар
26/02/2024 Понеділок
26.02.2024
25.02.2024
14:14
КОЛОНКА Лесь і Леся 373