За рік на Рівненщині працевлаштували 428 вимушених переселенців

Впродовж минулого року на Рівненщині за сприяння обласної служби зайнятості працевлаштувалося 428 людей, які через війну змушені були залишити свої домівки.
Начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль нагадав, що роботодавцям за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб здійснюється компенсація витрат на оплату праці, йдеться на сайті відомства.
«У 2023 році компенсацію витрат на оплату праці отримувало 110 роботодавців, які працевлаштували 223 особи з-поміж внутрішньо переміщених. У 2023 році профінансовано роботодавцям понад три мільйони», – сказав Олександр Коваль.
Вікторія Желязкова переїхала в Рівне з Бердянська. Вона за освітою бібліотекарка, але за фахом давно не працювала. Після звернення до центру зайнятості жінка знайшла роботу в обласній універсальній науковій бібліотеці.
Інформацію щодо працевлаштування можна знайти:
- на сайті Рівненського обласного центру зайнятості;
- у телеграм-боті «Робота на Рівненщині»;
- на «Єдиному порталі вакансій» чи телеграм-каналі «Робота зараз: Державна служба зайнятості»;
- за допомогою гарячої лінії Рівненського ОЦЗ: +380965395359.
Читайте також:
- Бізнес
На Рівненщині з початку року працевлаштували майже 4 тисячі людей
- Бізнес
На Закарпатті золотовидобувна компанія шукає працівників
- Район.IN.UA
Як знайти роботу в Харкові
- Володимир
Понад 60 вакансій: де можна знайти роботу у Володимирській громаді
- Луцьк
У Підгайцях консультуватимуть з питань працевлаштування та навчання