Розкажіть світові про перемоги українців: учнів 5-11 класів запрошують до участі у всеукраїнському конкурсі «Я – журналіст!»

07 Лютого 2024, 14:10
Розкажіть світові про перемоги українців:  учнів 5-11 класів запрошують до участі  у всеукраїнському конкурсі «Я – журналіст!» 796
Розкажіть світові про перемоги українців: учнів 5-11 класів запрошують до участі у всеукраїнському конкурсі «Я – журналіст!»

«Нація переможців: розповідаю світові про перемоги українців» – під таким гаслом проводиться XIV всеукраїнський конкурс учнівських творчих робіт «Я – журналіст!». Його учасниками можуть стати учні 5-11 класів та студенти.

 Щороку учасники конкурсу «Я — журналіст!» надсилають твори, фото і відео на теми, які визначають організатори. Проводять він з 2009 року. Свій початок взяв у Рівному, а з 2016 року став всеукраїнським, повідомили журналістам видання Район.Рівне організатори. 

«Учасники можуть розкривати конкурсну тему, розповідаючи про перемоги українців як на фронті, так і у різних сферах діяльності у тилу. Про маленькі щоденні перемоги, з яких складатиметься майбутня велика спільна перемога. Про перемоги, які зміцнюють дух українців і слугують прикладами, що надихають. Героями конкурсних робіт можуть бути як військовослужбовці, так і цивільні. Наприклад, волонтери, медики, освітяни, енергетики, журналісти. А ще в межах конкурсної теми ми цьогоріч запровадили спеціальну тему «Надійний тил» для висвітлення позитивних прикладів роботи соціально відповідального бізнесу», — розповів засновник всеукраїнського конкурсу «Я — журналіст!», секретар Національної спілки журналістів України Віталій Голубєв. 

Багато років ініціативу засновника конкурсу «Я — журналіст!» підтримують Департамент освіти і науки Рівненської обласної військової адміністрації та Національний університет «Острозька академія». Департаменти освіти і науки інших областей долучаються до розсилки інформації про конкурс, завдяки чому він щороку збирає 500-800 учасників з усіх областей нашої держави. У 2022/2023 навчальному році учасниками конкурсу стали 808 дітей з усіх областей України й 13 країн світу. Нагородження переможців традиційно відбувається в Національній спілці журналістів України.

У 2023/24 навчальному році конкурс стартував 1 листопада. Роботи учасників прийматимуть до 15 лютого, а нагородження переможців відбудеться у квітні 2024 року. Роботи переможців і учасників публікують на спеціальному сайті «Я — журналіст!» за посиланням.

Участь у конкурсі «Я – журналіст!» – безплатна.

Ознайомитись із умовами конкурсу «Я — журналіст!» можна за посиланням.

 

 

Коментар
26/02/2024 Понеділок
26.02.2024
25.02.2024
14:14
КОЛОНКА Лесь і Леся 378