Укриття на Рівненщині готують до проведення мультипредметного тестування

11 Лютого 2024, 14:17
Укриття на Рівненщині готують до проведення мультипредметного тестування 958
Укриття на Рівненщині готують до проведення мультипредметного тестування

Національний мультипредметний тест цьогоріч проводитимуть у шкільних підземних просторах.

Про це говорили під час освітянської наради з директоркою Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Ларисою Середяк, повідомив на своїй фейсбук-сторінці заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін. 

Іспити складатимуть двома сесіями: основною та додатковою в комп’ютерному форматі у спеціально створених тимчасових екзаменаційних центрах.

Мультитест триватиме понад чотири години з перервою.

Такі центри будуть створені як в Україні, так і за її межами. Діятимуть вони у закладах освіти, які відповідають певним технічним вимогам.

Тимчасові екзаменаційні центри в Рівненській області створюють у приміщеннях закладів освіти, які технічно можуть забезпечити проведення в них комп'ютерного онлайн-тестування.

Додамо, що нині на Рівненщині вже складають перелік таких пунктів та продовжують облаштовують мережу Інтернет.

Коментар
29/04/2025 Вівторок
29.04.2025
28.04.2025
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром