У Рівному провели майстерклас із виготовлення їстівних валентинок

У Рівному пройшов майстер-клас «Зимова майстерня в музеї» до Дня святого Валентина.
Подія відбулася 10 лютого у Рівненському обласному краєзнавчому музеї. Діти та дорослі зібралися тут, аби розмалювати пряник-сердечко до Дня всіх закоханих. Спробувати власні сили змогла й журналістка видання Район.Рівне.
«Зимова майстерня в музеї» – спільний проєкт Рівненського обласного краєзнавчого музею та Центру цифрової історії. Функціонує він уже другий рік, проте залежно від пори року змінює назву. Також щосуботи змінюються теми занять. Цього разу – це прикрашання пряника-сердечка.
«Ми не кондитери, тому експериментуватимемо», – каже заступниця директора краєзнавчого музею Тетяна Самсонюк.
Саме пані Тетяна спекла імбирні пряники у вигляді сердечка, щоб учасники заходу мали що розфарбувати різноколірною глазур’ю.
Дорослі жартували, що потрібно ще провести заняття з випічки, адже такий талант не всім дано.
Білий, зелений, жовтий і, звичайно, червоний та рожевий – традиційні кольори кохання, всі вони йдуть в хід. Діти з ентузіазмом розмальовували сердечко, не відставали від них і дорослі.
Пані Ірина бере участь у майстеркласах від початку створення майстерні в музеї. Розповідає, що така робота їй подобається, вона заспокоює та дарує повну релаксацію. За весь період роботи занять вона навчилася виготовляти підсвічники, створювати скандинавський постер та навіть працювати з шоколадом.
«Тепер ми вміємо все!», – з усмішкою каже жінка.
Один з організаторів майстерні Антон Шинкарук розповідає, шукати свіжі ідеї для майстер-класів стає дедалі складнішими, адже з кожною новою майстернею звужується коло того, чого ще не проводили.
В наступну суботу майстерня бере перерву, щоб через тиждень провести квест на знання драми-феєрії «Лісова Пісня» Лесі Українки.
Той, хто пройде квест, отримає копію гравюри рівненського художника «Лісова пісня».
Подібні майстеркласи проводитимуть протягом лютого. Заняття у «Зимовій майстерні в музеї» – безплатні, потрібно купити лише квиток у музей.
Ірина КИРИЧУК
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром