Ексочільника Рівного росія оголосила у розшук

13 Лютого 2024, 18:20
Олександр Третяк 729
Олександр Третяк

Слідчий комітет російської федерації оголосив у розшук низку європейських політиків, серед яких – колишній міський голова Рівного Олександр Третяк.

Про це він повідомив на своїй сторінці у фейсбук. 

«При слідчому комітеті рф, функціонує так званий відділ по «денацифікації» котрий займається розслідуваннями по «іскаженіям історії». Ймовірно справи відкриті через процес декомунізації, в якому Рівне чи не найактивніше серед інших українських міст, а саме, демонтаж пам'ятників радянської доби, та відправка в небуття радянських прізвищ в назвах вулиць, меморіальних дошках та похованнях», – йдеться у повідомленні.

Натомість російське видання «Медіазона» пише, що причиною розшуку, ймовірно, є знесення радянських меморіалів. Натомість гіперактивне посилання, накладене, на ім'я Олександра Третяка, веде на публікацію про демонтаж у Рівному стели з мозаїки, що зображувала дві жіночі фігури в національному одязі.

«Медиазона» — видання, яке розповідає про війну в Україні та антидемократичну політику російської влади, через що внесене Мін’юстом РФ до реєстру «іноземних агентів».

Коментар
16/07/2024 Вівторок
16.07.2024
15.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром