Двом громадам на Рівненщині передали шкільні автобуси

12 Березня 2024, 16:01
Двом громадам на Рівненщині передали шкільні автобуси 275
Двом громадам на Рівненщині передали шкільні автобуси

Два нові шкільні автобуси передали для Здовбицької та Соснівської громад

Транспорт придбали за кошти чеського уряду. 156 тисяч євро виділили із Програми допомоги України. Ще 280 тисяч гривень зібрали громади, повідомляють на сайті Рівненської ОВА. 

Ключі від транспорту особисто передав Генконсул Чехії у Львові Давид Нова, який сьогодні перебуває з робочою поїздкою на Рівненщині.

«Дякуємо Генконсулу, який відгукнувся на наш запит. Приємно, що чеські партнери чітко розуміють сьогоднішні потреби. Адже частину, а саме 63 шкільні автобуси, були передані для потреб ЗСУ. Торік за державні кошти разом із місцевим співфінансуванням було придбано 32 автобуси. Цьогоріч також очікуємо державну субвенцію», – каже очільник ОВА Олександр Коваль. 

У межах зустрічі, організованій регіональним офісом міжнародного співробітництва, Генконсул Чехії у Львові та керівник ОДА обговорили подальші напрями співпраці. Зокрема, Рівненщина зацікавлена у реалізації спільних проєктів для посилення медичних можливостей. Також йшлося про співпрацю зі службами цивільного захисту, реалізацію спільних освітніх та мистецьких заходів.

До слова, з часу повномасштабного вторгнення Чехія надає суттєву допомогу для Рівненщини. Це одяг для військових, обладнання для лікарень, шкіл та геріатричних закладів. Завдяки гуманітарній допомозі вдалося оновити ліжковий фонд п‘яти відділень Рівненської обласної клінічної лікарні. Також торік Рівному відбувся українсько-чеський бізнес-форум.

 

 

Коментар
16/07/2024 Вівторок
16.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром