На Костопільщині планують відновити меліоративні системи

12 Квітня 2024, 13:24
На Костопільщині планують відновити меліоративні системи 461
На Костопільщині планують відновити меліоративні системи

Під час зустрічі в.о. міського голови Костополя Давид Дідух та депутата міськради Сергій Ващук з регіональним координатором проєкту ПРООН «Сприяння сталому веденню тваринництва та збереженню екосистем на півночі України» Андрієм Лищуком обговорили майбутню реалізацію проєкту на сільських територіях громади.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці міської ради. 

Один з ключових аспектів обговорення – відновлення меліоративних систем на територіях Золотолинського та Гутянського старостинських округів. Цей проєкт передбачає співпрацю з сусідніми громадами та спрямований на поліпшення екологічного стану ґрунту та ефективне використання родючих земель.

 

Мета проєкту – створення моделі екологічно-свідомої продовольчої системи на півночі України, що сприятиме зниженню викидів парникових газів, підвищенню родючості ґрунтів та збереженню видів, що знаходяться під загрозою зникнення.

Планують також надання консультаційної та грантової підтримки фермерським господарствам та кооперативам, що займаються вирощуванням великої рогатої та малої рогатої худоби. Реалізація цього проєкту дозволить створити умови для вирощування в громаді очерету та іншої болотної рослинності на повторно заболочених торфовищах.

«Ця ініціатива є важливим кроком у напрямку сталого розвитку та збереження природних ресурсів нашої місцевості», – йдеться у повідомленні. 

 

 
Коментар
26/05/2024 Субота
25.05.2024
24.05.2024