На Рівненщині профінансують сім проєктів громад

20 Квітня 2024, 10:32
На Рівненщині профінансують сім проєктів громад 545
На Рівненщині профінансують сім проєктів громад

Сім проєктів на Рівненщині профінансують міжнародні партнери. Це найкращий результат за всі роки участі області у Програмі транскордонного співробітництва Interreg NEXT Польща Україна 2021-2027. 

Про це розповів начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.

Відтак, 10 рівненських партнерів Програми, серед яких переважна більшість це органи місцевого самоврядування, отримають фінансування 5,2 млн євро. 

«Ці кошти будуть спрямовані на розбудову інфраструктури (каналізування та водопостачання), придбання протипожежного обладнання і машин, охорону заповідних територій тощо. Дякую за активну участь наших організацій у побудові партнерств та написанні якісних проєктів. Нам важливо у цей складний час максимально залучати зовнішні ресурси у розвиток громад», – розповів очільник області.

Нагадаємо, що делегація з Рівненщини з дводенним візитом перебуває в польському місті Кросно, де проходить засідання Моніторингового Комітету Програми транскордонного співробітництва Interreg NEXT Польща Україна.

Основне питання порядку денного – це затвердження проєктів, що будуть  профінансовані з коштів Програми та спрямовані на вирішення проблем довкілля. Вони фінансуватимуться у найближчі декілька років.

«Ми жодного разу не мали стільки перемог і такої суми. Рівненщина отримала фінансування для 7 ініціатив. Цього разу додалися ще й інфраструктурні проєкти, бо до цього  були лише мʼякі навчально-промоційні. Загалом було подано 135 проєктів, серед них 20 з нашого регіону. За результатами засідання та консультацій обох сторін було відібрано 44 ініціативи, які рекомендовані для фінансування. Загальний бюджет – 81,89 млн євро. Сам конкурс за пріоритетом довкілля відбувся ще торік літом», – сказала начальниця Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграція ОДА Ольга Ютовець.

Коментар
26/05/2024 Субота
25.05.2024
24.05.2024