Ексочільника міської лікарні Рівного відзначили нагрудним знаком

#   686
Ексочільника міської лікарні Рівного відзначили нагрудним знаком

Колишньому очільнику Рівненської міської лікарні Євгену Кучеруку вручили нагрудний знак «Відзнака міського голови».

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив в.о. міського голови Рівного Віктор Шакирзян.

Нагороду медику присвоїли з нагоди його 75-річчя. 

Міську лікарню Євген Кучерук очолював із 1992 року. Він є кандидатом медичних наук, має звання «Заслужений лікар України» та «Почесний громадянин Рівного».

На початку березня 2024 року багаторічний керівник медзакладу пішов із посади. Втім, працювати в лікарні залишився й надалі – тепер на посаді заступника головного лікаря. 

Ексочільника міської лікарні Рівного відзначили нагрудним знаком
Ексочільника міської лікарні Рівного відзначили нагрудним знаком

 

 

Останні новини

Всі

7 червня 2026

6 червня 2026

5 червня 2026