Ексочільника міської лікарні Рівного відзначили нагрудним знаком

Колишньому очільнику Рівненської міської лікарні Євгену Кучеруку вручили нагрудний знак «Відзнака міського голови».
Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив в.о. міського голови Рівного Віктор Шакирзян.
Нагороду медику присвоїли з нагоди його 75-річчя.
Міську лікарню Євген Кучерук очолював із 1992 року. Він є кандидатом медичних наук, має звання «Заслужений лікар України» та «Почесний громадянин Рівного».
На початку березня 2024 року багаторічний керівник медзакладу пішов із посади. Втім, працювати в лікарні залишився й надалі – тепер на посаді заступника головного лікаря.


Читайте також:
- Горохів
У Горохівському коледжі відзначили кращих студентів
- Локачі
У Затурцях відзначили обдаровану молодь: учні отримали відзнаки та грошові винагороди
- Локачі
У Затурцях відзначать найталановитішу молодь громади
- Освіта
У Боратинській громаді нагородили школярів за інтелектуальні та творчі здобутки
- Горохів
У Горохові відбулася урочиста церемонія нагородження обдарованої учнівської молоді