Завідувач поліклініки на Рівненщині «відмазував» чоловіків від мобілізації

02 Травня 2024, 17:46
Завідувач поліклініки на Рівненщині «відмазував» чоловіків від мобілізації 1406
Завідувач поліклініки на Рівненщині «відмазував» чоловіків від мобілізації

Завідувача поліклініки на Рівненщині, який є головою лікарсько-консультаційної комісії, підозрюють в одержанні хабаря за вплив на прийняття позитивного рішення головою та членами МСЕК щодо встановлення громадянину групи інвалідності.

Затримали зловмисника у його робочому кабінеті під час передачі другої частини коштів — 1500 доларів США. Дещо раніше за обіцяну «допомогу» він отримав аванс — дві тисячі гривень, повідомляють у пресслужбі поліції Рівненщини.

Злочинну діяльність медика викрили та задокументували працівники служби безпеки регіону спільно з оперативниками управління стратегічних розслідувань ДСР Національної поліції України, слідчими СУ ГУНП в Рівненській області за процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури.
Під час обшуку у двох службових приміщеннях правоохоронці вилучили гроші, документацію та мобільний телефон.
У процесуальному порядку його помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Слідчі повідомили про підозру за фактом одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави та обіцянці здійснити вплив за надання такої вигоди за ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України.

Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у виді домашнього арешту в нічний час. Від займаної посади лікар відсторонений.

Коментар
21/06/2024 Четвер
20.06.2024