Рівненську міську лікарню планують модернізувати

Рівненська ОВА продовжує працювати над зміцненням медзакладів області. Головним принципом є врахування їх ролі у спроможній мережі.
Начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль разом із Міністром охорони здоров‘я Віктором Ляшком обговорили поліпшення рівня надання меддопомоги у центральній міській лікарні Рівного, повідомляють на сайті відомства.
«Сучасна медична система під час війни важлива та необхідна. У планах – завершення створення Центру трансплантології в міській лікарні, а також двох операційних - під трансплантологію та кардіохірургію.Крім цього плануємо облаштувати два нових відділення – реабілітації та екстреної медичної допомоги, а простір приймального відділення – оновити за принципом зонування», – повідомив Коваль.
Нагадаємо, медзаклад визначений кластерною лікарнею Рівненського госпітального округу Рівненського району. Він спрямований на високоспеціалізовану допомогу. Тому важлива модернізація відповідно до ролі у спроможній мережі.
Під час наради погодили дорожню карту щодо реалізації цих проєктів.
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром