Стоматполіклініка в Березному безкоштовно протезує зуби військовим

10 Травня 2024, 12:17
Стоматполіклініка в Березному безкоштовно протезує зуби військовим 467
Стоматполіклініка в Березному безкоштовно протезує зуби військовим

У стоматологічній поліклініці міста Березне розпочалася програма безкоштовного зубопротезування для захисників. 

За новою урядовою ініціативою, учасники бойових дій, військовослужбовці та ветерани можуть отримати послуги з відновлення зубів абсолютно безкоштовно, повідомляють на сайті Рівненської ОДА. 

Згідно з інформацією, наданою першим заступником голови обласної державної адміністрації Сергієм Подоліним, ще три стоматологічні заклади у процесі підписання угоди також приєднаються до програми. Серед них Рівненська обласна стоматологічна поліклініка, Сарненська стоматологічна поліклініка та Рівненська міська стоматологічна поліклініка.

Для отримання додаткової інформації про медичні заклади, які беруть участь у програмі, Національна служба здоров'я України розробила спеціальний дашборд, доступний за посиланням: https://cutt.ly/PeqsrBAy. Гранична вартість наданих медичних послуг одному пацієнту не може перевищувати 14984 гривні.

Серед послуг, які надаються в рамках програми, включаються стоматологічні консультації, рентген, виготовлення, встановлення та фіксація зубних протезів, а також знеболення. Проте вартість не охоплює видалення зубів, пародонтологічну підготовку та лікування, а також штамповані коронки й литі конструкції, які можуть оплачуватися пацієнтом окремо або коштом інших програм місцевого бюджету.

Коментар
16/07/2024 Вівторок
16.07.2024
15.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром