У Рівному на хабарі викрили директора комунального закладу

15 Травня 2024, 18:50
У Рівному на хабарі викрили директора комунального закладу 623
У Рівному на хабарі викрили директора комунального закладу

На одержанні неправомірної вигоди викрили директора одного з комунальних підприємств Рівного. 

За даними досудового розслідування, чоловік отримав 18 тисяч гривень хабаря від клієнта за безперешкодний продаж по заниженій вартості продукції, яку реалізує підприємство. Про це повідомляють у пресслужбі обласної прокуратури. 

Посадовця затримали безпосередньо після одержання неправомірної вигоди. Наразі вирішують питання повідомлення йому про підозру, обрання запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

Досудове розслідування здійснюють слідчі СУ ГУ НП в Рівненській області, за оперативного супроводу УСР в області ДСР НП України. Викриття посадовця провели за сприяння керівництва міської ради.

 

Коментар
18/04/2025 П'ятниця
18.04.2025
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром

Ставайте Друзями Району

Ваші внески — це щирий жест довіри, який допомагає нам працювати незалежно й надихає на нові проєкти. Разом ми будуємо сильніше суспільство, додаючи трохи любові в кожен день!

128 із 300 учасників

Ще 172 учасників, щоб досягти мети!

Долучитися