У Зорі вирощують овочі без хімікатів

22 Травня 2024, 17:35
У Зорі вирощують овочі без хімікатів 432
У Зорі вирощують овочі без хімікатів

Зорянські помідори та огірки – бренд Рівненщини. 

Заступник голови Рівненської ОДА Олександр Кохан ознайомився з роботою тепличного підприємства «Агроконцерн», повідомляють у пресслужбі відомства. 

«Багато споживачів, які не звикли глибоко аналізувати факти, дійсно сприймають тепличні технології не завжди позитивно, оскільки вважають їх «неприродними». Але це зовсім не так. Висока врожайність культур досягається не шляхом інтенсивного застосування засобів агрохімії, а шляхом створення найсприятливіших для рослини умов, запровадження новітніх технологій», – сказав Олександр Кохан.

Зазначимо, що у зорянських теплицях росте 25 тисяч томатів. Урожайність з одного квадратного метра  збирають 40 кг. Рослини вирощують в ємностях із кокосовим наповнювачем. Запилюють цвіт спеціальні джмелі. У зимову пору року вмикають додатковий обігрів та освітлення.

«Нині теплична галузь переживає не найкращі часи через подорожчання енергоносіїв. Але ми тримаємо власний імідж завдяки смаковим властивостям маємо не лише високий попит, але й постійних покупців. І це не дивно, адже смак помідорів зберігається тривалий час. Підприємство вирощує близько 2,5 тисячі тонн овочів у рік», - розповіла керівниця ТОВ «Агроконцерн» Антоніна Сич.

Також Олександр Кохан зазначив, що, попри все, Агроконцерн підтримує державну програму «Зроблено в Україні», розвиває регіональну економіку,  і створює робочі місця в громаді.

Коментар
21/06/2024 Четвер
20.06.2024