Історик та журналіст Олександр Зінченко презентує у Рівному книгу

02 Червня 2024, 12:00
Олександр Зінченко 695
Олександр Зінченко

Рівнян та гостей міста запрошують на презентацію книги Олександра Зінченка «Як українці зруйнували імперію зла».

Подія відбудеться у п'ятницю, 7 червня, о 18:00 у конференц-залі готелю «Optima Collection Бергшлосс» (вул. Петра Могили, 14). 

Під час презентації історик та журналіст Олександр Зінченко розповість, яким був шлях України до незалежності.

У книзі автор поденно відтворив події 1991 року від того дня, коли Леоніду Кравчуку повідомили про можливий розпад СРСР й до того моменту, коли Україна здобула незалежність.

«Як українці зруйнували імперію зла» – це унікальне дослідження зі спогадами учасників і свідків здобуття Україною незалежності, а також донедавна секретні документи ЦРУ і КГБ.

Вхід вільний. Обов'язкова попередня реєстрація: https://forms.gle/qiwrLEJemAdvHniS7

Контактний номер організаторів: 097 876 42 15 (Іванна Антонюк).

Олександр Зінченко – український публіцист, історик, журналіст та телеведучий. Автор книг «Година папуги. Українські сторінки Катині», «Польські олені, Обама та колективна пам'ять українців. Як подолати тяжіння минулого», «Війна і міф. Невідома Друга світова» та багатьох інших.

Олександр також став сценаристом документальних серіалів «Колапс: як українці зруйнували Імперію Зла» і «Голодомор. Літописці».

Презентація книги у Рівному відбудеться в межах проєкту інформаційного агентства Rayon.in.ua «Усний репортаж» за підтримки Internews Ukraine. Партнер заходу у Рівному – Рівненський центр «Соціальне партнерство» 

Коментар
16/07/2024 Вівторок
16.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром