На Рівненщині говорили про реабілітацію військових та переселенців

16 Червня 2024, 17:53
На Рівненщині говорили про реабілітацію військових та переселенців 299
На Рівненщині говорили про реабілітацію військових та переселенців

Щорічно в Україні й, зокрема в Рівненській області, зростає кількість людей зі стресовими розладами. На жаль, це результат багатьох викликів, з якими зіткнулось суспільство.

Найвразливішими категоріями наразі є військовослужбовці, що пережили травматичний досвід, та вимушені переселенці, повідомляють на сайті Рівненської ОДА. 

Шляхи розвитку реабілітації людей з такими станами обговорили під час науково-практичної конференції «Медико-психологічна реабілітація та соціальна адаптація учасників бойових дій та вимушених переселенців». Захід відбувся у Рівненському обласному центрі психічного здоров'я населення.

«Минулоріч на Рівненщині офіційно виявили 559 осіб із розладами пов’язаними зі стресом, тобто посттравматичний стресовий розлад, гостра реакція на стрес та інші. Це на 76,4% більше в порівнянні з попереднім роком. Кількість подібних звернень постійно збільшується, тож необхідно розширювати й можливості для допомоги таким людям», – зазначив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін, який взяв участь у конференції.

Нагадаємо, в майже півтори сотні медзакладів області можна отримати безкоштовну послугу з ментального здоров'я. Її надають близько 400 лікарів на первинному, вторинному та третинному рівнях.

Коментар
16/07/2024 Вівторок
16.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром