У Костополі перекриють воду боржникам

17 Червня 2024, 09:00
У Костополі перекриють воду боржникам 353
У Костополі перекриють воду боржникам

З початку року у місті Костопіль сума боргу за водопостачання зросла на 400 тисяч гривень й сягнула одного мільйона гривень.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці міської ради.

Зважаючи на це, комунальники прийняли рішення припиняти надання послуги абонентам-боржникам. Подачу води припинять тим жителям міста, чий борг перевищив 10 тисяч гривень. Натомість підприємцям «перекриють труби», якщо сума їхнього боргу сягає 15 тисяч гривень. Запевняють, що не зважатимуть на посади та статуси споживачів.

Обіцяють не відключати воду лише тим людям, котрі тимчасово опинилися у складних життєвих обставинах.

У комунальному підприємстві «Костопільводоканал» кажуть, що вже надіслали близько десятка листів-попереджень боржникам.

До споживачів-боржників виїжджатиме спеціальна комісія. І якщо після усіх попереджень борги не будуть сплачені – воду перекриватимуть та стягуватимуть вартість процедури відключення. 

Якщо такий споживач після сплати боргу захоче відновити надання послуги, йому доведеться сплатити вартість нового підключення до мережі водопостачання.

У водоканалі зазначають, що через збільшення боргів споживачів на тлі збільшення розміру мінімальної зарплатні та зростання тарифів на електроенергію підприємству бракує коштів на розвиток.

Зазначимо, що з початку 2024 року Кабмін скасував заборону на припинення надання комунальних послуг через борги в областях, де не відбуваються воєнні дії.

 

Коментар
16/07/2024 Вівторок
16.07.2024
15.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром