Медсестру з Рівного номінували на «Орден святого Пантелеймона»

22 Червня 2024, 17:04
Ольга Шершун 477
Ольга Шершун

Медичну сестру з Рівного КНП «Центральна міська лікарня» Ольгу Шершун  номінували на присудження Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона».

Медикиня є претенденткою на нагороду в номінації «За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров'я українців, за свободу та незалежність України у війні з російським агресором» (для цивільних медиків), повідомляють на сайті міської ради. 

Шершун Ольга Костянтинівна закінчила Костопільську філію Рівненського базового медичного коледжу у 1999 році. Свою трудову діяльність розпочала у реанімаційному відділенні Костопільської районної лікарні.

З 2008 року жінка працює у нейрохірургічному відділенні міської лікарні в Рівному.

Колеги відгукуються про Ольгу Шершун, як про висококваліфіковану та працелюбну медсестру.

«У палатах інтенсивної терапії знаходяться важкі пацієнти, догляд за якими вимагає високої кваліфікації та знань. Ольга Костянтинівна повністю відповідає таким вимогам. Добросовісна. Бездоганно виконує свою роботу. Працелюбна та вимоглива до себе і колег. З почуттям великої відповідальності та милосердя відноситься до хворих. Користується заслуженим авторитетом серед співробітників та пацієнтів», – характеризують медсестру у колективі.
У лікарні зазначають, що після початку повномасштабного вторгнення до відділення нейрохірургії почало надходити більше військових, яким Ольга Костянтинівна організувала професійний догляд. Крім того, вона займається волонтерською діяльністю. Кандидатуру Ольги Шершун на дану відзнаку підтримали під час засідання Ради медсестер лікарні.

 

 

 

 

Коментар
16/07/2024 Вівторок
16.07.2024
15.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром