Громади Рівненщини готують до повернення ветеранів

09 Липня 2024, 14:54
Громади Рівненщини готують до повернення ветеранів 312
Громади Рівненщини готують до повернення ветеранів

По всій Україні нині проводиться аудит у всіх громадах. Йдеться про перевірку доступності, інклюзивності, безбар’єрності для ветеранів війни, які повертаються додому. 

Про це говорили під час онлайн-засідання робочої групи щодо розробки «Паспорту громади, доступної для ветеранів війни», яку організувало Міністерство у справах ветеранів України. Рівненщину представляла заступниця голови ОДА Людмила Шатковська, повідомляють на сайті відомства. 

Заступник міністра Руслан Приходько звернувся до очільників військових адміністрацій та представників ветеранських об'єднань із пропозицією зібрати запити від громад про потреби захисників і захисниць у сфері надання соціальної підтримки, котрі вимагають нагального вирішення.

«Маємо удосконалити механізм таким чином, аби ветерани та члени їх сімей відчули підтримку. Маємо вже нові виклики, які теж необхідно враховувати. У громадах аналізуватимемо логістичну доступність, надання медичних, освітніх, соціальних, психологічних послуг, враховуючи кількість вакансій та навіть кількість маршрутного транспорту, який там курсує», – сказала Людмила Шатковська.

Також вона додала, що Рівненщина має певний досвід у роботі з цією категорією людей. Адже реабілітація, отримання державних гарантій та соціалізація – це базові галузі, які повертають ветеранів до звичного життя.

Коментар
16/07/2024 Вівторок
16.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром