На Рівненщині та в Луцьку проведуть безкоштовну кіномайстерню

09 Липня 2024, 19:43
На Рівненщині та в Луцьку проведуть безкоштовну кіномайстерню 485
На Рівненщині та в Луцьку проведуть безкоштовну кіномайстерню

Польсько-український центр імені Анни Валентинович у Рівному запрошує молодь із Рівного, Острога, Луцька, Дубна, Гощі, а також навколишніх громад на безплатну кіномайстерню.

Про це журналістам видання Район.Рівне повідомили організатори воркшопу.

Учасників навчання вчитимуть знімати короткометражні фільми за допомогою непрофесійних засобів та документування війни в Україні. 

Кіномайстерню проведуть:  Єжи Залевський – польський режисер художніх та документальних фільмів, Марцін Карандзей – польський монтажер і звукорежисер, Сергій Штуркецький – український журналіст.

Захід відбуватиметься у два етапи. 

Перший відбудеться у жовтні. Майстер-клас проходитиме у групах по 10 людей у Рівному, Острозі, Луцьку, Дубні та Гощі. Це будуть одноденні зустрічі, на яких слухачам розкажуть про концепцію кіно, лекції доповнять ілюстраціями з фільмів. 

Домашнім завданням для учасників кіномайстерні буде завдання зняти документальний чи художній короткометражний фільм, використовуючи просту камеру чи телефон. Або ж написати сценарій до короткометражок цих жанрів. 

Другий етап навчання проходитиме в листопаді. Під час зустрічі проаналізують аудіовізуальні або літературні форми, представлені учасниками. 

Загалом кіномайстерня складатиметься із 10 навчальних годин, а учасники отримають сертифікат про проходження навчання.

Зацікавленим запропонують постійну співпрацю з Центром Анни Валентинович у Рівному, яка дозволить їм розвинути свої навички та зробити перші кроки у кіноіндустрії.

Зареєструватися на воркшоп можна за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.

 

Коментар
16/07/2024 Вівторок
16.07.2024
15.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром