На Рівненщині офіційно розпочався пластовий рік. ФОТО

Три сотні юнаків та дівчат сьогодні взяли участь у відкритті нового пластового року на Рівненщині.
Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.
Загалом ця національна скаутська організація охоплює в області понад 800 школярів. Активні осередки діють у Рівному, Вараші, Здолбунові, Острозі, Дубні, Костополі.
«Пласт» за понад сто років свого існування має багаті традиції. В їхній основі завжди було національно-патріотичне виховання. Нині чимало пластунів боронить нашу державу зі зброєю в руках.
Розуміючи внесок цього руху, у Рівненській ОВА продовжують фінансувати комунальний заклад «Рівненський обласний молодіжний пластовий вишкільний центр».
«Важливо, аби він залишався місцем, що об’єднує пластунів з різних куточків України. Патріотична молодь – майбутнє нашої держави», – йдеться у дописі.











Читайте також:
- Корець
У Великомежиріцькому ліцеї урочисто відкрили новий футбольний стадіон
- Бізнес
Відкриття проти закриттів: бізнес-динаміка України у 2025 році
- Ратне
У Ратному відкрили Центр життєстійкості: які послуги можна отримати
- Стара Вижівка
У Смідині відкрили оновлену Алею Памʼяті Героїв
- Шептицький
Відкриють мурал на стіні Гімназії №2 присвячений полеглому воїну Олегу Кавецькому