Дитячі малюнки зі Здолбунова зібрали 10 тисяч доларів на благодійному аукціоні в США

У США провели аукціон на підтримку українських захисників. Завдяки ініціативі мешканців Здолбунова вдалося зібрати 10 тисяч доларів на придбання необхідного обладнання та матеріалів.
Про це повідомили у Здолбунівській міській раді.
Маршалтаун є партнером Здолбунівської громади, а організація аукціону стала можливою завдяки зусиллям багатьох небайдужих людей. Важливу роль у його проведенні відіграла Тетяна Федько – українка, яка мешкає у США. Саме вона оголошувала імена авторів малюнків, які демонстрували на екрані, та розповідала про особливості кожної роботи. За словами американських партнерів, усі малюнки вразили своєю щирістю та майстерністю.

Зібрані кошти спрямують на підтримку військових. Зокрема, частина суми піде на придбання матеріалів для виготовлення маскувальних сіток, а також на устаткування для обласного центру бойової травми та кістково-гнійної хірургії, де лікуються українські військові.

Організатори щиро дякують волонтерам та всім, хто долучився до ініціативи. Аукціон не лише допоміг зібрати кошти, а й став символом підтримки та дружби між громадами.
Читайте також:
- Рівне
У Рівному зібрали різдвяні подарунки для дітей Бериславської громади з Херсонщини
- Закордон
Партнери після «Рамштайну» пообіцяли рекордну військову підтримку Україні: майже 10 мільярдів доларів
- Рівне
Естонські рятувальники передали українцям спецавто і взяли участь у тренуваннях на Рівненщині
- Рівне
До Рівного прибув гуманітарний вантаж від партнерів з Баварії
- Дубно
Від пожеж врятують «амазонки»: у Вербі запрацювала добровільна пожежна команда