Енергетик з Рівненщини отримав нагороду від президента

#   655
Енергетик з Рівненщини отримав нагороду від президента

Медаль «За працю та звитягу» від президента України отримав старший майстер районної дільниці «Рівнеобленерго» Павло Нікончук

Нагороду рівнянину вручив голова Рівненської обласної державної адміністрації Олександр Коваль. Про це він повідомив у своїх соцмережах.

«Він є одним з тих, завдяки кому після ворожих атак світло максимально швидко повертається в оселі жителів області та на підприємства», – зазначив Олександр Коваль.

Останні новини

Всі

7 червня 2026

6 червня 2026

5 червня 2026