Енергетик з Рівненщини отримав нагороду від президента

Медаль «За працю та звитягу» від президента України отримав старший майстер районної дільниці «Рівнеобленерго» Павло Нікончук.
Нагороду рівнянину вручив голова Рівненської обласної державної адміністрації Олександр Коваль. Про це він повідомив у своїх соцмережах.
«Він є одним з тих, завдяки кому після ворожих атак світло максимально швидко повертається в оселі жителів області та на підприємства», – зазначив Олександр Коваль.
Читайте також:
- Шептицький
Понад 40 років біля вогню та металу: історія зварника Галременерго
- Шептицький
Понад 30 років в енергетиці та робота під обстрілами: історія енергетика Добротвірської ТЕС
- Луцьк
У Луцьку лікарня і приватна компанія шукають енергетика та юриста
- Луцьк
Енергетика з Луцького району Віктора Киричука нагородили подякою прем’єр-міністра України