Якість повітря на Рівненщині станом на 14 квітня

14 Квітня 2025, 15:13
Авторська ілюстрація ІНФОГРАФІКА 366
Авторська ілюстрація

Якість повітря на Рівненщині залишається переважно безпечною, згідно з останніми даними моніторингу. Усі населені пункти демонструють «добрий» рівень якості повітря.

Про це повідомляє журналіст Район.Рівне на основі даних екологічного моніторингу, зокрема SaveDnipro та ЛУН Місто.

Район.Рівне

У Рівному зафіксували наступні показники:

  • Вулиця Степана Бандери, 42 – 35 AQI;
  • Вулиця Коперника, 42 – 32 AQI.

Ці значення знаходяться в межах «доброго» рівня якості повітря.

У Костополі, на вулиці Свободи, рівень забруднення становить 26 AQI, що також відповідає «доброму» рівню.

У Клевані, на вулиці Івана Франка, зафіксовано 31 AQI – «добрий» рівень.

У селі Головин, на вулиці Вишневій, зафіксовано 21 AQI, що відповідає «доброму» рівню.

У Здолбунові заміри не проводилися, натомість у сусідньому селі Здовбиця, на вулиці Квітневій, рівень забруднення склав 17 AQI.

У селі Зоря, на площі Володимира Плютинського, 1, також зафіксовано 22 AQI.

Район.Дубно

У селищі Смига, на вулиці Заводській, рівень забруднення склав 36 AQI.

У селі Злинець, на цій же вулиці, зафіксували 21 AQI. Обидва показники є в межах «доброго» рівня.

Район.Острог

У Острозі, на вулиці Івана Федорова, 56, рівень забруднення становив 33 AQI, що також є «добрим» показником.

Район.Сарни

У Сарнах, на вулиці Широкій, зафіксовано 17 AQI.

У Рокитному, на вулиці Незалежності, 15 – 16 AQI.

Обидва населені пункти демонструють «добрий» рівень якості повітря.

«Індекс якості атмосферного повітря, розрахований за формулою NowCast (US EPA) для основного забрудника – дрібнодисперсного пилу PM2.5», – зазначають в екологічній системі SaveEcoBot.

Згідно з даними екологічних служб, основними факторами, що впливають на якість повітря, є погодні умови та сезонність. Наразі загрозливих тенденцій у регіоні не спостерігається.

Фахівці рекомендують і надалі стежити за показниками, особливо у весняний період, коли зростає ризик спалювання сухої рослинності та забруднення повітря дрібнодисперсними частинками.

 
Коментар
29/04/2025 Понеділок
28.04.2025
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром