На одній вулиці у Колоденці народилися сім пар близнюків

12 Листопада 2021, 18:35
На одній вулиці у Колоденці народилися сім пар близнюків 2128
На одній вулиці у Колоденці народилися сім пар близнюків

Сім пар близнюків та двійнят народилися на вулиці Шевченка у селі Колоденка Рівненського району. Тут у парі з’являються на світ лише хлопчики. Місцеві подейкують, причиною тому є вода з башти, над якою оселилися лелеки.

Старожили Колоденки розповідають, що близнюки та двійнята на їхній вулиці почали народжуватися після того, як тут збудували водонапірну башту. З часом її уподобали лелеки, звили зверху гніздо. А в родин, які користуються водою з цього резервуара, стали народжуватися по двоє діток.

Найперші близнюки народилися у сім’ї Філончуків – Ігор та Юрій. Нині хлопці вже дорослі. Після закінчення Острозького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою вчилися у Харківській юридичній академії. Тепер працюють у прокуратурі, живуть окремо від батьків. Щоправда, розповідають люди, появі одразу двох малюків Філончуки не здивувалися, оскільки в їхньому роду вже народжувалися двійнята. Попри те, що молоді прокурори схожі зовні і завжди підтримують один одного, характери мають абсолютно різні.

А от для подружжя Пелехів поява близнюків стала справжнім сюрпризом. Голова сімейства Олександр зізнається, коли дізнався, що замість одного первістка у них народиться двійня, не зміг стримати від радості сліз.

«Андрію і Максиму зараз по 10 років. Виховуємо ще й молодшу донечку Аню. Хлопці ростуть трудолюбивими, старанними. Іноді сваряться, проте гніватися не вміють, одразу ж миряться, – каже Олександр Пелех. – Сини народилися семимісячними, проте зараз – справжні козаки».

Мама семирічних Дмитра та Михайла Рогошевських Олена розповідає, що в їхньому роду також були двійнята. Проте для них з чоловіком синочки-близнюки стали несподіванкою. Річ у тому, що другу дитину медики побачили лише на третьому УЗД-обстеженні. На щастя,  хлопчики народилися здоровими. Вони ростуть дружними, багато у чому схожі між собою.

Дев’ятирічні Богдан і Тарас Омельчуки – двійнята. Дивлячись на них, одразу стає зрозуміло, що хлопчаки мають абсолютно різні характери. Тарас спокійніший, м’якший, Богдан же демонструє суворіший норов.

А от 11-річні Володимир та Микола Гуменюки не схожі ані зовні, ані характерами. Один з хлопчиків – русявий, інший має золотаво-руде волосся. Якщо Колі подобається вчити іноземні мови, то Вові більше до душі читання віршів. Проте обоє артистичні, беруть участь у різних святкових заходах. Мама двійнят Валентина зізнається, що народження одразу двох синочків не було для неї несподіванкою. Оскільки в її родині вже були двійнята.

Чи то генетична спадковість, чи лелечина щедрість посприяли народженню такої кількості близнюків на вулиці Шевченка, залишається лише здогадуватися. Проте з кожним роком народжених у парі малят тут лише більшає.

 

Коментар
Код блоку:
02/02/2023 Четвер
02.02.2023