Lady Gaga оцінила кавер рівненської викладачки: Олена Українець розказала, як відео з її ученицею підкорило TikTok

Викладачка вокалу з Рівного Олена Українець несподівано опинилася у центрі уваги після того, як її відео з десятирічною ученицею Софією Чумак набуло шаленої популярності в соцмережах. Кавер на пісню «Abracadabra» не лише зібрав понад 20 мільйонів переглядів, а й отримав коментар від самої Lady Gaga.
Як Олена Українець прийшла у світ музики, про свою емоційну подачу на заняттях, як викладачка реагує на гейт, як знайти свою унікальну методику та стиль, розповіла журналістам видання Район.Рівне.
Зірка світового масштабу залишила під відео у TikTok короткий, але теплий коментар: «Як мило». Для Олени Українець це стало справжньою несподіванкою. Вона зізналася, що спочатку навіть не помітила реакції знаменитості, адже отримує сотні коментарів щодня.
«Перша моя реакція: я це не побачила одразу, знову ж таки, у мене завжди багато коментарів, я не читаю, хто що пише. Для мене було дуже приємно. Взагалі, як для професіонала, що зірка такої величини звернула на нас увагу», – розповідає Олена.
Олена також розповіла як її учениця Софія Чумак відреагувала на увагу та коментар співачки Ґаґи:
«Я не бачила Софійчиної реакції, бо ми були не разом, коли це сталося. Вдома можливо в неї була одна реакція, а коли прийшла на урок наступного дня – інша. Я питаю: «А ти нічого не хочеш сказати?» Вона: «Якби та. А що таке?» Я кажу: «Ну, я за Леді Ґаґу тебе питаю». Вона: «А, та, ну, та». Кажу: «Напевно, мої учні такі ж наглі, як і я. Вони б здивувалися, якби Леді Ґаґа не написала. Вона прийшла б і сказала: «Лєна, я не зрозуміла, що за недоробка? Де Леді Ґаґа? Де коментарі? Вони в мене розпещені на увагу, бо багато переглядів, багато хто коментує. І Джері Гейл коментувала, і Кола, і Пивоваров та інші».
Олена Українець викладає вокал уже понад 12 років. Вона не лише навчає дітей співати онлайн та офлайн у школі «MY SOUND», а й активно веде сторінки в TikTok та Instagram, де ділиться своєю методикою, життям та співами. Її стиль викладання емоційний і динамічний, що викликає не тільки захоплення, а й критику.
«Я колись почула таку фразу від відомої людини української, що потрібно свої соцмережі вести так, щоб люди в коментарях відповідали замість вас. Тобто в мене є гейтери, в мене є прихильники, які спілкуються між собою. І мені не треба нікого наймати, це взагалі прекрасно. Але на деякий гейт, скажімо так, я більше реагую. Тобто якщо ці люди мені близькі, то тоді я реагую не дуже добре. А якщо це чужі люди, то таке, у людей дуже багато проблем. Я просто до цього відношусь по-філософськи. Я думаю, що вони просто самі б так хотіли [гейтери, – Ред.]. У них не виходить», – зазначає Олена.
Її підхід до викладання допомагає учням розкриватися не лише вокально, а й емоційно.
«До коментарів я не знала, що це є важливо, і я не задумувалася над цим, тому що це мені природно. Мені не природно бути нудною і стояти. Чого я це роблю? Я роблю це з різними учнями. З деякими потрібно більше це робити, тому що є психологічні проблеми, є ж дуже затиснуті люди з різних причин. І моя одна з місій – їх відкривати. Вокал, спів, він дуже часто показує різні психологічні проблеми в людей. Я з першого заняття можу сказати, що в людини в житті, які в неї є складнощі, і розуміти це. І це моя, ніби ще одна психологічна робота. В кожної людини є свій талант, просто його потрібно підсвітити», – пояснює вона.
Софія Чумак займається у студії Олени Українець пів року. Популярність відео з кавером відкрила для Олени та її учениці нові можливості. Викладачка каже, що після цього до її школи вокалу збільшилася кількість звернень, а інтерес до її методики зріс.
«Поділюся планами на найближче майбутнє: у мене мають бути зйомки в Києві, я буду викладачкою у музичній програмі «Мультитрек», і ми також нині ведемо перемовини з американською компанією щодо курсів, тому буду рухатись в цьому річищі. І, звісно, трішки блогерства», – ділиться Олена.
Олена каже, що загалом в її мріях займатися більше курсами, мати п’ять учнів в день для того, щоб продовжувати викладати та мати ще час для блогерства та іншого розвитку. Вона не знає чим хотіла б займатись ще, окрім викладання, але вже має кілька ідей, про які читачі/глядачі зможуть згодом дізнатися.
Історія Олени Українець та її учениці доводить, що соціальні мережі можуть стати місцем для розвитку, популярності та нових можливостей. Для Олени це ще одне підтвердження того, що її робота важлива і надихає не лише учнів, а й тисячі глядачів.
Як це вплинуло на Олену, її викладацьку кар’єру та плани на майбутнє – дивіться у відео:
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром