УВАГА Рівненщина!

повітряна тривога

усі в укриття

Шкільний туалет на Березнівщині відкривали з концертом та червоною стрічкою

04 Січня 2022, 18:23
Шкільний туалет на Березнівщині відкривали з концертом та червоною стрічкою 887
Шкільний туалет на Березнівщині відкривали з концертом та червоною стрічкою

Урочисто відкрили шкільну вбиральню у селі Тишиця колишнього Березнівського району.

Світлини цієї «визначної» події опублікували на сторінці місцевого ліцею у фейсбуці. 

На фото видно, що вхід до новозбудованого сартиру загороджує червона стрічка, бильця сходів прикрашені ялиновими гілками та жовто-блакитними кульками. Дійство супроводжувалося концертом. 

Знімки супроводжувалися словами вдячності тим, завдяки кому в освітній установі з'явився внутрішній туалет. 

«Довгоочікувана подія відбулася у стінах Тишицького ліцею. Тут відкрито внутрішню вбиральню. Понад 470 осіб ліцею – учасників освітнього процесу щиро вдячні усім, хто долучився до цієї важливої справи. Адже ми всі розуміємо надважливість збереження здоров'я наших дітей. Особлива вдячність Березнівському міському голові Русланові Пилипчуку, депутату Березнівської міської ради Олександру Галагузу та колишньому директору ліцею Ользі Дячук. Учнівський, педагогічний та батьківський колектив щиро бажає Вам усіляких гараздів у Новому році та подальшого втілення Ваших планів та задумів», – йдеться у дописі.

Заступниця директора обласного департаменту освіти і науки Марина Пашковська з усмішкою прокоментувала цю подію Радіо Трек.

«Що можу сказати? Вміли готувати, та не вміли подати. Звісно, що урочисте відкриття туалетів з перерізанням стрічок – це занадто. Втім, це останній загальноосвітній заклад у Березнівській громаді, де досі не було внутрішньої вбиральні. Може, тому люди сприймають це, як вагому подію. Бо на добудову цієї вбиральні було витрачено значні кошти: майже 1,5 млн грн з держбюджету і близько 2,5 млн грн з бюджету Березнівської ОТГ. А будували цю вбиральню з 2019 року», – каже посадовиця. 

За словами Марини Пашковської, внутрішні туалети ще відсутні в окремих приміщеннях 86 шкільних закладів Рівненщини (усіх в області є 554 заклади). Найбільше шкіл з надвірними туалетами – у Володимирецькій, Локницькій, Костопільській, Дубровицькій, Березнівській громадах.

У 2019-2021 роках внутрішні туалети були облаштовані у 100 приміщеннях загальноосвітніх закладів області. На це витратили понад 34 млн грн освітньої субвенції.

Цього року на цю мету передбачили для Рівненщини у держбюджеті майже 37 млн грн. Розподіл цих коштів будуть робити відповідно до порядку, розробленого Кабміном. Поки цього порядку ще нема, пояснила Марина Пашковська.    

Читайте також:  У Рівному невідомі розламали ковану скульптуру

 

 

 

 

 

Коментар
Код блоку:
19/08/2022 Четвер
18.08.2022